Přípravy pokračují

17. 06. 2013

Jelikož se odjezd posunul o dva týdny, měl jsem teď o víkendu trochu více času na aktualizaci webu a na přípravu cesty samotné.

Během týdne se mi opět nashromáždilo vybavení, které bude během cesty více či méně potřebné. Ať už je to stan nebo nepromokavé tašky to kufrů. Dále přišlo pár doplňků na motorku (doraz řídítek, kryt předního světla, nástavec předního blatníku) a vybavil jsem si nářadí na nejnutnější opravy, ve kterém nesmí chybět kobercová lepenka.

Moto rukavice, zrcadlovka, čokoláda nebo plně vybavená lékárnička, to vše je díky kamarádům z Čajovny u Bílého draka. Kolektiv přátel, kteří mě nejen podporují, ale dávají jistotu, že vše co dělám má smysl.

Včerejší odpoledne jsem strávil praktickou přípravou. Zapálení vařiče na kapalná paliva pomocí křesadla se zdálo jako primitivní, nicméně po dvou hodinách se mi to povedlo. Jenom doufám, že někde v Tadžikistánu mi to zabere o poznání menší dobu. Ještě pár rad jak pracovat se zrcadlovkou a může se jet cvičit do Sokola, aby veškerá příprava nebyla jenom o motorce nebo vybavení, ale taky o fyzické přípravě.

Bushman
Pinguin
Blueberry