Přípravy na další cesty

18. 06. 2014

Sice to na mých stránkách aktuálně moc nežije, ale věřte, že přípravy na další cesty jsou v plném proudu. Cesta po Střední Asii byla víceméně bez příprav, a ačkoliv to v některých ohledech bylo lepší, tak bych se tomu chtěl pro příště vyvarovat. Zároveň také chci vyřešit všechny problémy, se kterými jsem se potýkal během cesty. Narážím na dobíjení kamery a SPOTu. Takže jsem si právě obstaral nabíječku, které zvládne nabíjet dvě GoPro baterie najednou.

V rámci sběru informací se snažím navštěvovat různé moto/cestovatelské akce. Na přelomu května a června jsem byl na akci pořádané Horizons Unlimited v Německu a zítra vyrážím na podobnou akci v Anglii. Na plánu jsou cestovatelské přednášky a odborné semináře. Zároveň to bude příležitost jak získat rady a informace od těch zkušenějších.

Pro ty, kteří netrpělivě čekají, kam se vydám tento rok, mohu nastínit, že cesta nebude tak dlouhá jako ta minulá. Podrobnosti zveřejním v nejbližších dnech až se vrátím z Anglie. A pro ty, kteří ještě neviděli, tady je video z poslední část cesty.

Ještě malá informace na závěr. V sobotu 28. června budu mít besedu o své cestě v prostorách nově otevřené kavárny Cafe Patro na náměstí v Náchodě.

Bushman
Pinguin
Blueberry